Факти про дженеріках

Posted by | Статті | Friday 3 April 2009 09:15

« Як Пожвавити Сексуальні Отношененія За допомогою Віагри Сиаліса Льовітри   |   Міфи про дженеріках »

Вас не дивує, що ібупрофен дійсно може бути таким же як Адвіл, хоча стоїть в 2 рази дешевше. Або чому на ринку не існує дешевого непатентованого аналога ваших ліків? Якщо так, то читайте далі для факти про непатентованих ліків.

Якщо непатентовані ліки ні скільки не гірше фірмових, чому вони обходяться дешевшим?

Все дуже просто: набагато дешевше випустити і продати непатеннованниє препарати. Якраз ці збережені засоби і відображені в нижчій ціні непатентованого продукту. На відміну від виробників фірмової продукції, виробники непатентованих ліків, не несуть витрат на дослідження і розробку, маркетинг і могутні рекламні кампанії.
Оскільки виробники ліків стали все частішими рекламувати товар безпосередньо споживачеві з телеекрану, це спричинило за собою підвищення витрат на ведення бізнесу - звідси і підвищення цін на фірмові засоби. Що стосується якості, то Американська Адміністрация Продовольсвія і Медикаментів (FDA) забезпечує еквівалентність непатентованої продукції фірмової.
Еквівалентність означає обов′язковий зміст ідентичних активних складових аналогічної дії на організм людини.

Чому не всім ліки по рецептах існують в дешевому варіанті Дженеріка?

Коли компанія розробляє новий медикамент і проходить необхідний контроль FDA - патент на розробку це унікального засобу видається на 17 років. Непатентовані ліки не можуть бути виготовлені і продані до того як термін патенту на оригінальну розробку закінчиться.
Деякі формули захищені патентами на триваліший термін, оскільки декілька різних хімічних комбінацій або процесів використовуються і запатентовані для виготовлення одних ліків. У інших випадках може здатися, що ліки на ринку всього декілька років, а недорогий аналог вже доспупен.


Tags: , , , , , , , ,

Статті


Схожі записи

Copyright © 2009  Препарати для підвищення потенції  »  Статті , 0.562 seconds, 1.380 Mb2290